23 február

DOD na UPJŠ v Košiciach

10.2.2017 sa naši študenti s humanitným zameraním zúčastnili Dňa otvorených dverí na Filozofickej fakulte Univerzity Pavla Jozefa Šafárika, druhej najstaršej vysokej školy na Slovensku . Mali sme príležitosť nahliadnuť do priestorov mnohých katedier  ako Katedra slovakistiky, slovenských filológií a komunikácie , Katedra germanistiky ,histórie či psychológie...Vypočuli sme si obohacujúce prednášky nielen o štúdiu ,ale aj o prípadoch z praxe. Bližšie sme sa oboznámili s možnosťami štúdia a aktivitami, ktoré univerzita realizuje . Najväčším prínosom bolo samotné nasmerovanie nášho budúceho štúdia na vysokej škole , čo do výraznej miery ovplyvní aj naše povolanie v budúcnosti. Na záver celý deň hodnotíme ako veľmi obohacujúci, keď sme sa dozvedeli množstvo užitočných informácií o možnostiach štúdia na tejto vysokej škole.

Čítať 290 krát
Ohodnotiť túto položku